مرجع مهندسی پزشکی ایران

نتایج اولین نظرسنجی سالانه پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

نتایج اولین نظرسنجی سالانه پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی   از ابتدای آغاز به کار وبسایت ، یک ...

نتایج اولین نظرسنجی سالانه پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

 

از ابتدای آغاز به کار وبسایت ، یک نظرسنجی با موضوع دانشجویان گرایش های مختلف مهندسی پزشکی ایجاد گردید که کاربران محترم پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی در آن شرکت نموده و گرایشی که در آن تحصیل می کنند را انتخاب نمودند.

هدف از ایجاد این نظرسنجی ، برآورد تعداد دانشجویان در گرایش های مختلف بود تا بتوانیم بر اساس آن به برنامه ریزی پرداخته و امکانات و مقالات وبسایت را با توجه به تراکم دانشجویان در هر گرایش بصورت عادلانه تقسیم نماییم. طبیعتاً بالا بودن آمار دانشجویان یک گرایش در این نظرسنجی به معنای برتری آن گرایش نیست ؛ تمامی گرایش های مهندسی پزشکی از اهمیت خاص خود برخوردار هستند و نمی توان توانایی های هیچ یک از گرایش های مهندسی پزشکی را نادیده گرفت.

در ادامه توجه شما را به نتایج این نظر سنجی جلب می نماییم.

نظرسنجی سالانه پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی

 

نتایج این نظرسنجی که از تاریخ 11 مرداد 1391 تا 11 مرداد 1392 صورت گرفت ، از این قرار می باشد:

نتایج نظرسنجی

نتایج نظرسنجی

 

در این نظرسنجی که به مدت یکسال برگزار گردید ، 570 نفر شرکت نموده و نتایج آن به شرح زیر است:

1- گرایش بیوالکتریک: 52.80%

2- گرایش بیومکانیک: 16.49%

3- گرایش بالینی: 15.61%

4- گرایش بیومتریال: 15.08%

 

بر اساس این نظرسنجی ، گرایش بیوالکتریک دارای بیشترین تعداد دانشجو در میان دانشجویان رشته مهندسی پزشکی است. پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی ضمن در نظر گرفتن علایق و نیازمندی های دانشجویان تمامی گرایش های مهندسی پزشکی ، سعی دارد تا مقالات ، جزوات ، کتاب ها و ... را بصورت عادلانه بین تمامی گرایش های مهندسی پزشکی تقسیم نماید.

قطعاً شما دانشجویان و کاربران گرامی به زودی شاهد برنامه های متعدد و کارآمد پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی برای هریک از گرایش های مهندسی پزشکی خواهید بود. هدف ما جلب رضایت همه ی شما عزیزان است و برای رسیدن به این هدف همواره تلاش خواهیم نمود.

نظرسنجی جدید پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی که به مدت یکسال برگزار خواهد شد ، از امروز در منوی سمت راست وبسایت قابل مشاهده است. از شما کاربران محترم خواهشمندیم که با شرکت در این نظرسنجی و اعلام نظر خود ، ما را در بهبود عملکرد و ارائه خدمات هرچه بهتر به شما عزیزان یاری فرمایید.

 

با تشکر از همراهی و همکاری شما کاربران فهیم

مدیریت وبسایت ، آرمین مقصودلو

 

 

 

کلمات کلیدی: biomedical engineering ، مهندسی پزشکی ، آشنایی با مهندسی پزشکی ، معرفی مهندسی پزشکی ، مهندسی پزشکی گرایش بالینی ، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) ، مهندسی پزشکی ایران ، مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور ، پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی ، اخبار و تازه های مهندسی پزشکی ، مقالات مهندسی پزشکی ، آموزش مهندسی پزشکی ، دانلود کتاب های مهندسی پزشکی ، دانلود جزوه های مهندسی پزشکی ، دانلود نمونه سوالات امتحانی مهندسی پزشکی ، نظرسنجی ، نظرسنجی دانشجویان مهندسی پزشکی ، نظرسنجی سالانه

کد امنیتی رفرش

آشنایی با مهندسی پزشکی

آشنایی با تجهیزات پزشکی

آشنایی با تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی

اخبار و تازه‌های مهندسی پزشکی

مقالات مهندسی پزشکی

جزوات دانشگاهی و نمونه سوالات امتحانی

معرفی کتاب ، نرم افزار و سایت

ویدیو و انیمیشن آموزشی

دانلود فایل